This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 0.83 PLN!
Want to support this website? Click here and buy hosting plan!

Grafika

DTP

Poligrafia

Pracownia graficzna Klikart.pl

Aby życie nie było szare i monotonne powinniśmy je upiększać na każdym kroku. Stosuję tą zasadę do wszystkiego co robię, także do moich projektów, aby były w 100% profesjonalne i dopracowane.

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Zainteresowanie grafiką komputerową pojawiło się u mnie wraz z pierwszym komputerem. Z czasem to wciągające hobby przerodziło się w prawdziwą pracę, szlifowanie swojego warsztatu i naukę poligrafii.

Dziś mam przeszło 10-letnie doświadczenie w grafice DTP. Moje projekty to nie tylko ciekawe pomysły, ale także rzetelnie i szybko wykonane zlecenia.

W wolnych chwilach zajmuję się fotografią lub jazdą na motocyklu, co umożliwia mi relaks i inspiruje do dalszych projektów.

Pracownia Klikart.pl, którą stworzyłem w 2014 roku to legalnie działająca firma, zarejestrowana w Polsce. Pracuję na oryginalnym oprogramowaniu graficznym i wystawiam faktury VAT.

 

Pozdrawiam, Andrzej Kurnik

Warsztat

  • Pracownia funkcjonuje w oparciu o profesjonalne i oryginalne narzędzia graficzne takie jak Adobe Creative Suite oraz Corel Draw.